Sklepy z rękodziełem

Budujemy galerie z opcją sprzedaży rękodzieł

Własny sklep internetowy? To z pewnością musi być kosztowna inwestycja. Czy rzeczywiście? Okazuje się że nie! Mogą posiadać swój osobisty sklep artystyczny, działający niemal bez kosztów w internecie. Oferujemy Państwu indywidualnie zaprojektowany prosty sklep, który z powodzeniem może przedstawiać i sprzedawać ofertę antykwariatu czy samodzielnego artysty. Jedyna opłata pobierana jest na początku, a pozostałe lata korzystania ze sklepu, nie wymagają regulowania żadnych dodatkowych rachunków, prowizji, abonamentów (z wyjątkiem standardowych opłat za utrzymanie domeny i serwera). Jest to bardzo ważne, ponieważ pozwala niemal bezpłatnie rozszerzyć swoją sprzedaż o rynek internetowy i nie ponosić z tego tytułu dodatkowych kosztów. Rozwiązanie to polecany również dla nowych firm, które na początku swojej działalności, chcą uniknąć wysokich opłat.

Artystyczne strony sklepowe z rękodziełami

Przystępne ceny naszych sklepów artystycznych z galeriami to tylko jeden z wielu atutów, na które mogą Państwo liczyć. Pozostałe z nich to bardzo duża liczba funkcjonalności, szybkie i bezpieczne serwery, a także profesjonalna pomoc naszych doradców, którzy pomogą Państwu w prawidłowym skonfigurowaniu ustawień w sklepie i prostym, łatwym wypełnieniu samodzielnie jego zawartości.

 • profesjonalne możliwości sklepu z rękodziełem

  Dodatkowe funkcje

  Decydując się na naszą pomoc, otrzymają Państwo możliwość skonfigurowania dodatkowych opcji, tak, aby w pełni odpowiadały potrzebom klienta. Mamy wieloletnie doświadczenie w budowie, rozwijaniu i zarządzaniu sklepami.

 • serwer z bezpłatnym certyfikatem ssl - z rękodziełami

  Domena i serwer

  Polecane przez nas konta hostingowe posiadają parametry, idealnie dostosowane do potrzeb naszych klientów. Odpowiednia przestrzeń dyskowa, bardzo duże transfery danych, a także pomoc techniczna fachowych administratorów.

 • przykłady gotowych sklepów - dla rękodzieła

  Przykłady sklepów

  Zapraszamy do obejrzenia naszych dotychczasowych realizacji. Prezentujemy sklepy artystyczne, które zostały przez nas wykonane dla artystów z kraju i zagranicy.

 • przykładowe szablony sklepów - z rękodziełami

  Szablony sklepów

  Do wyboru oddajemy dwie możliwości – skorzystanie z gotowych szablonów z opcją modyfikowania lub możliwość zamówienia indywidualnych wersji sklepu, budowanych od podstaw, w oparciu o wytyczne i wskazówki naszych klientów.

2003-2023 © zweryfikowane opinie o Netgalerii