Katalogi prac

Strony w formie katalogu podobnego do sklepu

Wybór najlepszej formy prezentacji działalności artystycznej, nie musi się ograniczać do wyboru pomiędzy klasyczną stroną, a sklepem internetowym. Proponujemy Państwu bardzo wygodne, a zarazem skuteczne rozwiązanie, łączące funkcjonalność sklepu z prostotą klasycznej strony internetowej. Rozwiązanie takie ma wiele zalet, gdyż jest pozbawione funkcji koszyka, regulaminu oraz automatycznych płatności. W świetle znowelizowanych przepisów, znacząco ułatwia to prowadzenie strony katalogowej i zdejmuje wiele uciążliwych obowiązków z barków jej posiadacza.

Artystyczna galeria produków z sugestią zakupu

Jeżeli zdecydują się Państwo na takie rozwiązanie, jesteśmy w stanie zaoferować bardzo estetyczne, a przy tym profesjonalne wykonanie strony, skutecznie wpływające na zwiększenie zainteresowania Państwa sztuką. Dodatkowym atutem naszej działalności jest pełne zaplecze techniczne, mogące obejmować hosting, domenę, a także pomoc w zarządzaniu stroną. Każda z Państwa witryn może powstać w oparciu o wzór normalnego sklepu, z typowym pokazem prac w formie dobrze opisanych produktów lub na szablonie prostej strony. Dzięki takim rozwiązaniom Państwa strona stanie się efektownym katalogiem rękodzieł. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, dzięki której jeszcze skuteczniej będą Państwo mogli zaprezentować swoje produkty, a jednocześnie nie doświadczą trudnych obowiązków prowadzenia sklepu internetowego.

 • pomoc w prowadzeniu strony z rękodziełami

  opieka nad stroną

  Pewność, że nasi klienci nie zostali pozostawienie samemu sobie przy zarządzaniu stroną, to jeden z największych atutów oferty, którą przygotowaliśmy.

 • wzory katalogów internetowych - dla rękodzieł

  przykłady katalogów

  Zachęcamy do zapoznania się z kolekcją naszych realizacji. Stworzyliśmy setki witryn dla polskich artystów i twórców rękodzieła.

 • strony z dotacji urzędu - katalogi rękodzieł

  realizacja dotacji

  Budowa strony lub sklepu z funduszy i dofinansowań. Nasza firma jest wykonawcą wielu takich zamówień, które zostają finansowane z zewnętrznych dotacji.

 • oferta stron z katalogiem rękodzieł

  zamiast sklepu

  Szerokie możliwości rozwoju witryny. Budowane przez nas katalogi prac są pomyślane w taki sposób, aby w przyszłości szybko i łatwo można ją rozbudować o kolejne funkcje.

2003-2023 © zweryfikowane opinie o Netgalerii